Anasayfa sirketprofili kurucularimiz hizmetlerimiz hedeflerimiz semamiz referanslar

        

        ZALOĞLU LTD. ŞTİ. 2001 yılında profesyonel bir kadro ile hizmete başladı.
Zaloğlu Turizm İnş. Temizlik Güvenlik Gıda Pazarlama Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. resmi ve özel kurumlar, bankalar sigorta şirketleri, hastaneler, üniversiteler ve kamu kurumlarında hizmetler vermektedir. Müşteri Portföyümüzde 7.gün 24 saat hizmet veren Üniversite Tıp Merkezleri önemli yer tutmaktadır.Temizlik hizmeti yetişmiş ve eğitilmiş personel ile; kaliteli malzeme, ekipman ve makineleri kullanılarak yapılmakta ve hizmetin kesintisiz ve eksiksiz olması sağlanmaktadır.

           Hizmetlerimiz; bina özellikleri, yapılacak hizmetin özellikleri, çalıştırılacak elaman sayısı müşterilerin isteklerine bağlı olarak gerek duyulacak ekipman ve malzemenin belirlenmesiyle başlar. İş programlarına uygun olarak personel eğitilir. Belirli aralıklarla denetimler yaparak eksiklikler giderilir. Çalıştırılacak personel konusunda idarenin yönlendirmesi ve seçimi firmamız içinde birinci derecede önceliklidir.

         Kuruluşumuzdan bu yana var olanla yetinmek yerine elimizdeki imkanları kullanarak hep daha iyiyi yakalamaya çalıştık. Temizlik alanındaki hizmet kalitemizi üst seviyelere çıkarmak için dünyaca tanınan
FLOOR, EURAKA, RUFFO Sanayi Temizlik makinelerinin TTS Temizlik Ekipmanlarının ithalatçılığı ve Türkiye Distiribitörlüğünü, Johnsun Diversey, Deniz Kimya uzman kimyasallarının toptan satışını yapan Öz Ankara Toptancılar Sitesi 2. Blok No: 87 Macunköy-ANKARA adresinde kurulu Lojistik Destek ve satış mağazamızda bulunmaktadır.

        
TS-EN-ISO 9001:2000 Kalite Sistem Standart şartlarına uygun ve sürekli iyileştirme ile müşteri memnuniyetini esas olan hizmeti vermek kalite anlayışımızdır.


 

 
 
 

Tüm hakları saklıdır © 2004 zaloglu.com.tr
Zaloğlu Turz.İnş.Tem.Bil.Sis.Otomasyon Med.Gıda.Paz. Ltd. Şti.
Tel: (0.312) 473 39 10  -  Fax: (0.312) 473 14 82    E-Mail:
zaloglu@zaloglu.com.tr
[Web Tasarım: Eyüp SAVAŞ Gsm: 0506 979 19 19]